Fröccsöntő gépkezelő

Hirdetés szövege:

    Váci fémfröccsöntő cég felvételt hírdet Fröccsöntő gépbeállító munkakörbe.

    Főbb feladatok:

    • a fröccsöntő gépek beállítása, működtetése, alapanyaggal történő feltöltése a folyamatos üzemmenet biztosítása érdekében, szerszámok cseréje, alapszintű karbanartása,
    • a termelés támogatása, kemencék kezelése, anyagkeverés, műveletek dokumentálása
    • a technológiai, minőségbiztosítási, munkavédelmi és egyéb előírások, utasítások betartása

    Elvárások:

    • fröccsöntő gépek, technológiák, alapanyagok ismerete
    • többműszakos munkarend vállalása
    • tanulási hajlandóság
    • jó problémamegoldó készség
    • nyitottság, rugalmasság
    • pontos, precíz munkavégzés
    • önállóság, kezdeményezőkészség
    • felelősségvállalás

    Előnyt jelent:

    • Vác környéki lakóhely

    • műanyag fröccsöntésben szerzett tapasztalat

    Juttatások: Órabér + műszakpótlék, bejárási támogatás. túlóra esetén túlórapótlék.

    Fényképes szakmai önéletrajzát várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2600 Vác, Avar utca 5.

Egyéb juttatások:

étkezési jegy

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.