Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Fröccsöntő gépkezelő

könnyű betanított munka
(Nagykálló)

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Azonnali munkakezdés
  • 8 órás műszakok hétfőtől-péntekig
  • Ingyenes buszjárat Nagykálló vonzáskörzetében, Nyíregyháza-Nagykálló között
  • Útiköltség térítés (Volán busz, autó)
  • Kiemelkedő műszakpótlék
  • Cafeteria juttatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Elvárás:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Dolgozni szerető, akaró személyek jelentkezését várjuk!

Mivel telik a munkaidő?

  • Műszakátvételkor az alapanyagokat ellenőrzöd a termelés tervezete alapján.
  • A kész termékeket leszeded a kaptafáról, minőségében és mennyiségében ellenőrzöd és szakszerűen tárolod, illetve csomagolod.
  • A termelésdokumentáció vezetése az egyik legfontosabb feladat, pl.: gépnapló, selejtnapló, tevékenységnapló.
  • Mindenképpen fontos a munkaterület tisztán tartása.
  • Továbbá végre kell hajtanod a gépkezelői utasításban leírt műveleteket.

  • Nem is olyan bonyolult, igaz?

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nagykálló

JELENTKEZÉS, elérhetőségünk:

ADECCO Kft.
3525 Miskolc, Szentpáli utca 7.
Tel.: +36 30 2065421 ; +36 30 2978145
Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!