Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Folyamatosan fejlődő győri műanyagipari gyártó cégünk a termelés bővítése miatt

FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ

munkakörbe munkatársakat keres.

Feladatok:

  • Fröccsöntő gépek üzemeltetése a termelési terv betartásával
  • A folyamatos termelés fenntartása
  • A minőség és a technológia paraméterek folyamatos felügyelete, optimalizálása
  • Átállások, szerszámcserék elvégzése
  • Előírt gép- és szerszámkarbantartások elvégzése
  • Gyártásközi ellenőrzések végrehajtásának ellenőrzése
  • Gépkezelők oktatása és felügyelete

Elvárások:

  • Többéves releváns munkatapasztalat fröccsöntő gépbeállító munkakörben
  • ARBURG, Engel fröccsöntő gépek és a hozzájuk tartozó perifériák alapos ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • német nyelvtudás
  • 2 komponensű fröccsöntési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Külföldi betanulási lehetőség az anyavállalatnál (német nyelvtudás feltétel)
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő cégnél
  • Vonzó munkabér és béren kívüli juttatások
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Almafa u. 8.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát küldje el a pozíció pontos megnevezésével, vagy személyesen a Kft. telephelyén lehet jelentkezni.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Fröccsöntő gépbeállító
  • Rövid pozíció név: Fröccsöntő gépbeállító
  • Hirdető cég: Weiss Hungaria Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: Fröccsöntő gépek üzemeltetése a termelési terv betartásával A folyamatos termelés fenntartása A minőség és a technológia paraméterek folyamatos felügyelete, optimalizálása Átállások, szerszámcserék elvégzése Előírt gép- és szerszámkarbantartások elvégzése Gyártásközi ellenőrzések végrehajtásának ellenőrzése Gépkezelők oktatása és felügyelete
  • Elvárások: Többéves releváns munkatapasztalat fröccsöntő gépbeállító munkakörben ARBURG, Engel fröccsöntő gépek és a hozzájuk tartozó perifériák alapos ismerete Felhasználói szintű számítógépes ismeretek Önálló munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-08-01
Állás, munka még: Weiss Hungaria Kft.>