WAREMA PT Hungary Kft.

Fröccsöntő gépbeállító

Hirdetés szövege:

    Kik vagyunk?

    A Warema Plastic Technology Hungary Kft. német tulajdonú cég, amely a gépjárműipart szolgálja ki gyáli telephelyéről a magas minőségi igényeket kielégítő, fröccsöntött, műanyag termékeivel.

    Olyan munkatársakat keresünk, akik

    • műanyagipari gépbeállító vagy techonlógus tapasztalattal rendelkeznek
    • akik csapatban és hosszú távon gondolkodnak
    • akik tudják vállalni a három műszakos munkarendet (hétfő- péntek, napi 8 óra)

    Előnyként értékeljük

    • a többkomponensű fröccsöntés területén szerzett gyakorlatot
    • a Demag, Arburg, Wittman Battenfeld fröccsöntő gépek ismeretét
    • a nagy záróerejű gépeken szerzett tapasztalatot (500t-1500t-ig)
    • robotprogramozásban és új technológiák elkészítésében szerzett gyakorlatot

    Feladatok:

    • a fröccsöntő gépek megfelelő, biztonságos üzemeltetése
    • szerszámcserék szakszerű végrehajtása
    • meghibásodások regisztrálása
    • termelés optimalizálása
    • a termék minőségének folyamatos figyelése, hibaokok kivizsgálása, kiküszöbölése

    Mit kínálunk?

    • Hatvan – Gödöllő – Isaszeg - Pécel irányából térítésmentes munkábajárást céges személygépkocsival
    • Egyéb térségből munkábajárás támogatás 15 Ft / km
    • Kiemelkedő kereseti lehetőséget és béren kívüli juttatást
    • Folyamatos szakmai kihívásokat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2360 Gyál, Bánki Donát utca