Csatlakozz Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cége, a Richter Gedeon Nyrt. mérnöki csapatához!

Ha frissen szerezted meg mérnöki diplomád és szeretnél részt venni egy 1 éves programban, hogy elmélyítsd elméleti tudásod és sokszínű, releváns szakmai tapasztalatot gyűjts, jelentkezz hozzánk! A program során megismernéd az ipari gyógyszergyártást kiszolgáló létesítményeket, gyártó berendezéseket és beruházási projekt menedzsment feladatokat.

Frissdiplomás-mérnök

Feladatod volna

    területednek és érdeklődési körödnek megfelelően:
  • Beruházási osztályunk termelésinformatikai projektjeinek koordinációja, támogatása. Az ezekkel kapcsolatos adminisztratív és szervezési feladatok elvégzése a projekt menedzserek szakmai iránymutatása mellett.
  • Üzemviteli Informatikai főosztályunkon a gyártásunkhoz kapcsolódó berendezések, folyamatirányítási rendszerek megismerése, üzemeltetési és hibakeresési feladatokban való részvétel.

Elvárásaink

  • Az alábbi végzettségek egyike: gépész-, villamosmérnök diploma;
  • legalább középfokú angol nyelvtudás;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • változó munkakörülményekhez és feltételekhez kapcsolódó rugalmas munkavégzési képesség;
  • jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk Neked:

  • Dinamikus, pozitív légkör a csapatban;
  • modern technológiák megismerése;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • kihívást jelentő feladatok.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha megtetszett a feladat és szívesen beletanulnál egy mérnöki szakterületbe, küldd el hozzánk önéletrajzod.