A Richter Gedeon

Frissdiplomás-mérnök

munkatársat keres

Csatlakozz Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cége, a Richter Gedeon Nyrt. mérnöki csapatához!

Ha frissen szerezted meg mérnöki diplomád (gépész-, villamosmérnök vagy mérnök informatikus) és szeretnél minimum egy év tapasztalatot szerezni egy termelő nagyvállalatnál, hogy elmélyítsd elméleti tudásod és sokszínű, releváns szakmai tapasztalatot gyűjts, jelentkezz hozzánk! Az egy év során megismernéd az ipari gyógyszergyártást kiszolgáló létesítményeket, gyártó berendezéseket és beruházási projekt menedzsment feladatokat.

Főbb feladatok

Területednek és érdeklődési körödnek megfelelően:

  • Beruházási osztályunk termelésinformatikai projektjeinek koordinációja, támogatása. Az ezekkel kapcsolatos adminisztratív és szervezési feladatok elvégzése a projekt menedzserek szakmai iránymutatása mellett.
  • Karbantartási főosztályunkon az aktuális karbantartási, üzemeltetési, gépészeti és beruházási projektek szakmai támogatása, koordinációs feladatok elvégzése tapasztalt mérnök kollégák mellett.
  • Termelési igazgatóságunkon az üzemek (tablettázó, injekció és gél gyártó, kiszerelő, stb.) és technológiák részletes megismerése, gyártógépek hibaelhárításában és validálásában való részvétel az üzemi mérnökök irányítása mellett

Elvárások

  • Az alábbi végzettségek egyike: gépész-, villamosmérnök vagy mérnök informatikus diploma;
  • legalább középfokú angol nyelvtudás;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • proaktivitás, csapatmunkában való aktív részvétel;
  • jó kommunikációs készség;
  • teljes munkaidő (heti 40 óra) vállalása.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások tapasztalt mérnök kollégák iránymutatása mellett;
  • képzési és fejlődési lehetőség;
  • dinamikus, pozitív légkör a csapatban;
  • modern technológiák megismerésének lehetősége;
  • széleskörű juttatási rendszer;
  • humánus, családias légkör.

Ha megtetszett a feladat és szívesen beletanulnál egy mérnöki szakterületbe, küldd el hozzánk önéletrajzod.