Talán úgy ismered a Tesco-t, mint egy áruházat, ahol nagyszerűen el lehet intézni a családi bevásárlásokat. Ugyanakkor, ahhoz hogy minden gördülékenyen menjen, megfelelő szakértelemmel rendelkező csapatra van szükségünk. Jogász kollegáink jogi támogatása szinte valamennyi területre kiterjed, a kereskedelmi bérlemények bérbeadásától kezdve az árubeszerzésen át, a logisztikáig.

Frissáru pultos

Miről szól a munkakör?

    Hús-baromfi-hal-csemege-sajt-melegkonyha

Miért fogja szeretni ezt a munkát?

  • Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
  • Biztos, kiszámítható havi jövedelem, választható juttatási csomagok
  • Törvényes, pontos elszámolások, megbízható munkaügyi folyamatok
  • Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
  • Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően

Munkaköri feladatok:

  • A vásárlók első osztályú, udvarias, kedves kiszolgálása
  • A naponta beérkező baromfi termékek kihelyezése a pultokba, hűtőkbe
  • Raktárrend fenntartása
  • Minőségbiztosítási szabályok betartása
  • Munkakörnyezet tisztán tartása, takarítása
  • Selejt, sérült termékek megfelelő kezelése

Bér és juttatások:

    Kollégáink munkabére az alábbi három tényezőkből tevődik össze: alapbér + pótlékok + juttatások

    Alapbér: Bruttó 196.900 Ft/hó
    Pótlékok: A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.
    Juttatások:
    próbaidő lejárta után: nettó 16.000 Ft értékű választható csomag. (pl.: étkezési utalvány, SZÉP kártya, egészségpénztár, lakáshitel cafetéria, stb.)
    10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1222 Budapest XXII. kerület, Nagytétényi út 35.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.