TESCO-GLOBAL Áruházak Zrt.
keres munkatársat

Frissáru pultos

munkakörbe

Hirdetés szövege:

Nálunk TE vagy a fontos!
Magyarországon közel 20 éve nap, mint nap arra törekszünk, hogy maximálisan hozzájáruljunk munkatársaink és családjuk elégedettségéhez, biztonságához. 2019-ben nemcsak a béreket emeltük, hanem egyéb juttatásainkat is bővítettük.
Gyere és tarts velünk!

Feladatok:
fogadja a vásárlókat, akiket első osztályú, udvarias kiszolgálásban részesít
a naponta beérkező termékeket /csemege,sajt,húsáru / ízlésesen helyezi el a pultokban és a hűtőkben
raktárakban gondoskodik raktárrendről
ellenőrzi a termékek minőségét,frisseségét és lejárati idejét
betartja a higéniai előírásokat
biztosítja a frissáru pultok megfelelő működését, melynek során használja kiváló termékismeretét, valamint az általános irányelveket

Amit nyújtunk:
A Munka Törvénykönyvben meghatározott pótlékok és utazási költség
próbaidő lejárta után választható cafeteria, valamint 10 százalékos dolgozói vásárlási kedvezmény
családi és sportnapok, csapatépítõ tréningek,
iskolakezdési támogatás, gyermek nyári tábor,
babacsomag, mikuláscsomag és ünnepség
nálunk töltött évek után jubileumi jutalom,
ajánlási bónusz
karácsonyi utalvány
egészségmegõrzõ programok
Tesco Angyal Alapítvány

Amit kérünk:
nyitott és érdeklődő kommunikáció
dinamikus személyiség
több műszakos munkarend vállalása
vásárló orientált beállítottság
önállóság,pontosság, megbízhatóság
készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre

Előnyként értékeljük, ha:
szakirányú végzettség
kereskedelemben szerzett szakmai tapasztalat
hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
targoncavezetői engedély
HACCP élelmiszer-biztonsági rendszer alapismerete

Munkavégzés helye:
9600 Sárvár, Rákóczi u. 83.

Pozíció területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros