Frissáru pultos - Diákmunka

Bruttó 1 650 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Siófok

Partnercégünk nagy múlttal rendelkező kereskedelmi áruházlánc, amely hazánkban és külföldön is már több éve szolgálja ki ügyfelei bevásárlási szokásait személyes és online térben egyaránt. Gyere, és csatlakozz Te is ehhez a csapathoz!

Főbb feladatok, munkák

  • Vásárlók kiszolgálása
  • Csomagolás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 6:00 és 21:30 között
  • Heti min. 2-3 nap vállalása, napi 4-6-8 órában
  • Heti min. 12 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.650 Ft/óra diákbér, 18:00 óra után: bruttó 1887 Ft/óra
  • Vasárnaponkénti munkavégzés esetén: 2203 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is min. 1650 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Értékesítési munkatárs
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Siófok