A brit központú Tesco Írországtól Thaiföldig 10 országban van jelen. A Tesco 1995 óta működik Magyarországon. Székhelye és a központi iroda Budaörsön található. Magyarországon több mint 200 boltot üzemeltet, amellyel az ország legnagyobb kiskereskedelmi láncát építette ki. Budaörsi központi irodánkban több mint 800 munkatársunk dolgozik, 2015 júniusától One Europe néven a lengyel, cseh és szlovák kollégáinkkal szoros együttműködésben dolgozunk azért, hogy vásárlóink számára a legjobbat nyújthassuk.

Frissáru pultos

Miről szól a munkakör?

  • Hús-baromfi-hal-csemege-sajt-melegkonyha

Miért fogja szeretni ezt a munkát?

  • Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
  • Biztos, kiszámítható havi jövedelem, választható juttatási csomagok
  • Törvényes, pontos elszámolások, megbízható munkaügyi folyamatok
  • Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
  • Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően

Munkaköri feladatok:

  • A vásárlók első osztályú, udvarias, kedves kiszolgálása
  • A naponta beérkező baromfi termékek kihelyezése a pultokba, hűtőkbe
  • Raktárrend fenntartása
  • Minőségbiztosítási szabályok betartása
  • Munkakörnyezet tisztán tartása, takarítása
  • Selejt, sérült termékek megfelelő kezelése

Bér és juttatások

    Kollégáink munkabére az alábbi tényezőkből tevődik össze: alapbér + pótlékok + területi alapú bérkiegészítés + juttatások
    Kezdőbér, az első 6 hónapban: Bruttó 196.900 Ft/hó
    Beálló bér - automatikus béremelés a 7. hónaptól, ezzel értékeljük elköteleződésed: Bruttó 207.000 Ft/hó
    Területi alapú bérkiegészítés (első hónaptól kezdve): Bruttó 16.000 Ft/hó
    Pótlékok: A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.
    Juttatások:
    • próbaidő lejárta után: bruttó 16.000 Ft értékű választható csomag. (pl.: SZÉP kártya bármely alszámla, egészségpénztár, Tesco utalvány, Egészségbiztosítás)
    • 3 hónap után: 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).
    MENNYI LEHET A FIZETÉSEM A 6. HÓNAP UTÁN? Nézzünk egy példát*:

    Beálló alapbér (bruttó Ft/hó): 207.000 Ft
    +3 óra túlóra (bruttó): 5.480 Ft
    +32 óra műszakpótlék (bruttó): 11.420 Ft
    +Területi alapú bérkiegészítés (bruttó): 16.000 Ft
    Összesen (Bruttó Ft/hó): 239.900 Ft + bruttó 16.000 Ft Cafetéria
    *A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
    Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésnek mértékétől függ.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1222 Budapest, Nagytétényi út 35

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.