MKB Bank Nyrt.
Az MKB Bank Cyber Security Center Fraud Monitoring osztálya keres IT szervezőt/ Üzletbiztonsági munkatársat csalás monitoring rendszer projekt menedzsment feladatok és Fraud vizsgálati feladok ellátására.

IT szervező / Üzletbiztonsági munkatárs

Feladatok:

  • Biztonsági monitoring rendszerek továbbfejlesztésének megtervezése, szabályok kialakítása.
  • Részvétel a monitoring rendszerek bevezetésében és fejlesztésében,
  • Fejlesztési igények megvalósításának és tesztelésének koordinálása,
  • Fraud vizsgálatok végzése és vizsgálati jelentések készítése,
  • Szükség esetén telefonos egyeztetés az ügyfelekkel magyar vagy angol nyelven,
  • Ügyfelek átutalási megbízásainak és bankkártyás tranzakcióinak az ellenőrzése,
  • Belső csalás megelőző és felderítő rendszere (pl. DLP - adatszivárgás megelőzés) kezelése,
  • Váltott műszakban kell ellátni a munkát változó beosztás szerint.

Elvárások:

  • Minimum 2 éves tapasztalat (informatikai projekt szervezési vagy vezetési tapasztalat)
  • Előny Bankbiztonsági vagy csalásvizsgálati területen szerzett tapasztalat.
  • Feddhetetlen előélet
  • Erős bankbiztonsági és csalás megelőzési érdeklődés
  • Adatszivárgás megelőző rendszerek ismerete
  • Folyamatban levő vagy megszerzett felsőfokú végzettség (informatikai, gazdaságinformatikai preferált) elvárás,
  • Szakirodalom feldolgozásához és ügyfél kapcsolattartáshoz angol nyelvtudás (középfokú angol nyelvvizsga előny),
  • Felelősségteljes, precíz, megbízható munkavégzés,
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készségek szóban és írásban,
  • Alapos dokumentációs készségek,
  • Csapatban való munkavégzési képesség.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés és szakmai képzési lehetőségek. Mindenre megtanítunk!
  • Piacvezető, professzionális biztonsági rendszereket használhatsz munkád során.
  • Versenyképes juttatásokat adunk.
  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munkát tudsz végezni.
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget biztosítunk épületen belül.
  • Támogató, és barátságos a cégkultúra, jó hangulatú, fiatalos a csapat.
  • Karrierlehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

Állás, munka területei:

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.