Turbado.hu Kft.
  • A Turbado (Holding) egy nemzetközi e-kereskedelmi vállalat-csoport, melyet a legmagasabb szintű vásárlói igények kiszolgálására hoztunk létre.
    Nagykereskedelmi sikereink ösztönöztek minket, hogy paradigmaváltó üzleti modellünket a kiskereskedelmi szegmensben is bevezessük. Ügyfeleinknek prémium termékeket kínálunk versenyképes áron, egy sor, magas színvonalú kapcsolt szolgáltatással karöltve.
  • Bővülő csapatunkba

    Francia nyelvű online értékesítési / ügyfélszolgálati

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálása telefonon
      • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel
      • Megrendelések teljeskörű kezelése
      • Kimutatások, jelentések készítése
      • Termékismeret birtokában szakmai tanácsadás
      • Fordítások készítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Francia és magyar nyelv használata anyanyelvi szinten valamint angol középfok használata
      • Középfokú végzettség
      • Erős kommunikációs készség szóban és írásban
      • Határozott és udvarias fellépés
      • Műszaki érdeklődés
      • Kiváló probléma megoldó készség
      • Nyitottság az új területek irányába

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Webáruházi vagy bolti értékesítésben szerzett tapasztalat
      • Ügyfélszolgálaton vagy vevőszolgálaton szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Olyan munkahelyet ahová örömmel fogsz bejárni
      • Szakmai fejlődést elősegítő kihívásokat
      • Átlagon felüli bérezést
      • Stabil hátteret, bejelentett munkaviszonyt
      • Egészségügyi ellátás
      • Céges telefon, laptop

    Állás, munka területe(i):

    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Telefonos ügyfélszolgálat
    • Vevőszolgálat
    • Üzleti támogató központok
    • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül mindegyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Francia - Felsőfok/tárgyalóképes szint
    • Magyar - Anyanyelvi szint

    Munkavégzés helye:

    1013 Budapest, Attila út 2.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

    A "jelentkezem" gombra kattintva tud jelentkezni.