VADEX Mezőföldi Zrt.

Fővadász (vadászgondnokság vezető)

100% állami tulajdonban álló, 250 főt foglalkoztató, 5 MrdFt árbevételű gazdasági társaság, melynek alaptevékenysége a vadgazdálkodás.

Főbb feladatok, munkák:

A vadászati, vadgazdálkodási tevékenység irányítása 3 önálló vadászterületen, összesen 20000 ha-on, 4 vadaskerttel.

Mezőgazdasági tevékenység szervezése, vadföld művelés, irányítása összesen 600 ha-on.

Közreműködés a vadgazdálkodási terv, és a vadgazdálkodási jelentés elkészítésében (vadlétszám-becslés, mg-i terv, etetési terv elkészítése, lelövési terv javaslat).

Kapcsolattartás a hatóságokkal és a vállalkozókkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú, felsőfokú végzettség: erdőmérnök, vadgazda mérnök, vagy agrármérnök, egy idegennyelv (német/angol) társalgási szintű ismerete, legalább 5 éves szakmai tapasztalat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Erdőgazdasági, vagy államigazgatási tapasztalat, vadkárszakértői képesítés, posztgraduális képesítés

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, cafeteria, cégautó, laptop, mobiltelefon, szakszemélyzeti egyenruha

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)
  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

8055 Balinka, Petőfi Sándor utca 64.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után fényképes önéletrajz és motivációs levél csatolásával.