Docler SSC Kft

Fotós

    A Sváb-hegy csúcsán, a budai tájvédelmi terület határán, tiszta levegőjű környezetben fekvő 60 szobás szállodába keressük

    Fotós

    Pozícióba új kollégákat.

Főbb feladatok, munkák:

    • Fotók készítése, feldolgozása, utómunka
    • Fotózás folyamatának önálló kivitelezése
    • Fotó slideshowk készítése, nyomtatás előkészítése (proofing)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább 2-3 éves hasonló feladatok során szerzett szakmai tapasztalat
    • DSLR, MILC fényképezőgépek, XDCAM kamerák és kiegészítők ismerete, magabiztos használata
    • Kommunikációképes angol nyelvtudás
    • Windows 10+ és Mac OSX 10.14+ operációs rendszerek ismerete
    • Adobe CC csomag ismerete, szükséges alkalmazások magabiztos használata
    • Önálló és csapatmunkára egyaránt alkalmas személyiség
    • Igényes, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

    • Versenyképes bérezés
    • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
    • Sportkártya
    • Cafeteria
    • Dinamikus és barátságos légkör

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1121 Budapest

Jelentkezési határidő:

2019. 06. 18.