Tiszai Öreghalász Kft.
Munkatársat keresünk

Főszakács

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Azonnali kezdéssel!

    Szezonális éttermünkbe keresünk szakképzett, gyakorlattal rendelkező főszakácsot.

    Munkaidő heti 5 nap, 10 órától 22 óráig a szabadnapok minden esetben hétköznapra esnek.

    Szállást és napi ellátást biztosítunk.

    Pozíció leírás: Különböző ételek készítése és tálalása, a konyhai tevékenység irányítása, ellenőrzése, nyersanyagok megrendelése - a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése) - ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása - segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása.

    Munkavégzés helye: Tiszadada (Szabolcs megye)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárások: pontos, precíz munkavégzés - kreativitás - jó szervező készség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4455 Tiszadada, Halász út 26.

Havi nettó fizetési keret:

500 000 HUF

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.