Pécsi elektronikai termékeket gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Forrasztásjavító / Rework operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelésből illetve repair analízisről érkező forrasztást igénylő termékek javítása
  • Vizuális teszten kiesett modulokon a forrasztás ellenőrzése, szükség esetén javítása, beültetési hibák javítása
  • Hibás termékek szelektálása, analízálása
  • Félautomata forrasztógépek kezelése, mikroszkóp használata
  • Elvégzett tevékenységek könyvelése
  • Az ellenőrzések és a javítások IPC-A 610 és IPC7711/21 szabványok szerinti végrehajtása (IPC tréninget a felvételt követően a munkáltató biztosít)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkásképző, vagy középfokú végzettség
  • Forrasztási tapasztalat
  • IPC 610 illetve IPC 7721/11 szabványok ismerete előny
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Precizitás, koncentrációkészség
  • Önállóság
  • 3 műszakos munkavégzés, és székesfehérvári betanulás vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatást: Br. 216 000 .- kezdőbér
  • Béren kívüli juttatás
  • Kulturált munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Munkavégzés helye:

Pécs