A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. - nagy presztízsű, hazai nagyvállalat Rendszerirányítási és piacműködtetési igazgatósága munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Forrástervezési és rendszerszintű szolgáltatások munkatárs

FELADATOK:

  • Hosszú- és középtávú tervezés keretében forrásoldali teljesítőképesség-tervek összeállítása, fogyasztói igények becslése, erőművi és import teljesítmények rendelkezésre állásának tervezése.
  • Rendszerszintű szolgáltatások kapcsán a szolgáltatást nyújtók akkreditációjának elvégzése, a szükséges tartalékigény meghatározása, részvétel a beszerzési eljárások előkészítésében, lebonyolításában és értékelésében.
  • Üzemértékelési elemzések, jelentések elkészítése, közreműködés vezetői döntés-előkészítő anyagok összeállításában.
  • Részvétel hazai és nemzetközi munkacsoportokban, projektekben a szakterület felelősségi körében.
  • Kereskedelmi szerződések kötése, karbantartása, szerződéses kötelezettségek teljesítésének monitorozása,
  • Kapcsolattartás piaci szereplőkkel, hazai és nemzetközi partnerekkel.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök, energetikus, vagy gépészmérnök) végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Haladó Microsoft Word, PowerPoint és Excel ismeretek.

KÉSZSÉGEK:

  • Analitikus, rendszerszintű gondolkodás,
  • Precizitás, pontosság, önálló, kitartó munkavégzés,
  • Együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel,
  • Jó kommunikációs készség.

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Villamosenergia-iparági tapasztalat,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás.
  • Stabil munkahely. Online kiválasztási folyamatot és home office lehetőséget biztosítunk kollégáink számára.
  • Versenyképes fizetés, széleskörű juttatási csomag,
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok,
  • Folyamatos szakmai fejlődés,
  • Családias hangulatú munkakörnyezet és korszerű munkaeszközök, ingyenes parkolási lehetőség,
  • Széleskörű sportolási- és rekreációs lehetőségek.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület Anikó u. 4.

Az álláshirdetésre a "Jelentkezem" gombra kattintva (Tárgy: „HTO RSZ munkatárs”) várjuk jelentkezését 2021. április 19-ig, fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével.