Üveggyártással foglalkozó orosházi partnerünk részére keresünk

Formajavító

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Meleg oldali formák javítása, felújítása
  • Formamosás
  • Munkakörnyezet tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépi forgácsoló vagy asztalos végzettség
  • Elhivatottság
  • Felelősségteljes, megfontolt, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, kimagasló alapbér
  • Bónusz juttatások
  • Magas keretösszegű cafeteria jutattás
  • Útiköltség támogatás
  • Helyi és nemzetközi szakmai betanítás
  • Szaktudás alapú bérfejlesztés
  • Teljesítmény alapú fejlődési lehetőség
  • Egyműszakos, délelőtti munkavégzés

Egyéb információ az állásról:

  • Ha szereted a stabilitást, a hagyományokat, szeretsz alkotni, értesz a gépek működtetéséhez és nem riadsz vissza a tanulástól, akkor Rád várunk!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Munkavégzés helye:

5900 Orosháza

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, a JELENTKEZEM gombra kattintva küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.