''D-TECH'' KFT.

Bővülő csapatunkba

Forgógép vezető szerelő

munkatársat keresünk.

30 éve a magyar piacon tevékenykedő, magyar tulajdonú, biztos anyagi és infrastrukturális háttérrel rendelkező, kereskedelmi, karbantartó és mérnöki szolgáltató kft. Az olaj- gázipar, vegyipar, gyógyszeripar, erőművi területekre forgalmaz, a technológiai gyártási folyamatokhoz szükséges ipari szivattyúkat. Hazai képviselete több neves külföldi gyártónak. A képviselt szivattyúgyártók termékeinek üzembehelyezését és szervizelését is cégünk látja el.

Főbb feladatok, munkák:

Ipari szivattyúk karbantartása, állapotfelmérése, javítása
Szivattyú szerelés műhelyben és külső helyszínen
Műhely elhelyezkedése: Martonvásár, Külső munkák: Egész ország területén
Új berendezések üzembehelyezése, telepítés támogatása
Garanciális meghibásodások kivizsgálása
Szerelők munkájának irányítása
Karbantartási, javítási ajánlatok elkészítése az üzletkötővel együttműködve
Egyeztetések a megrendelő képviselőivel
Javítási/Felmérési dokumentációk készítése
Adminisztratív feladatok ellátása, riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú végzettség
Szivattyú vagy forgógép javításban minimum 5 éves ipari tapasztalat
Szakirányú irányításban legalább 5-10 éves tapasztalat
Jó kommunikációs készség, igényes munka megkövetelése
Rugalmasság, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Piaci kapcsolatrendszer
Angol nyelv alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés
Biztos munkahely, kellemes légkör, rugalmas vezetés
Képzések és segítőkész munkatársak
Szerviz autó

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Lakatos, Géplakatos

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.