Partnercégünk közlekedési infrastruktúra tervezéssel és kivitelezéssel foglalkozik end-to-end projekteken dolgoznak 3 szakág keretében. Csapatukat szeretnék bővíteni egy Forgalomtervező mérnök kollégával.

Forgalomtechnikai mérnök

Főbb feladatok, munkák:

Tervezési feladatok:
  • Kül- és belterületi utak forgalomtechnikai tervezése (Pl.: útirányjelző táblák méretezése, biztonsági berendezések tervezése)
  • Közutak, autópályák forgalomtechnikai tervezése
  • Kapcsolódó dokumentációs feladatok (Pl.: tanulmányterv, engedélyezési terv, kiviteli terv, tender terv)
  • Engedélyeztetési folyamatok managelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Építőmérnöki Msc. végzettség
  • Kivitelezésben vagy tervezésben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • AutoCAD ismeretek
  • Tárgyalókészség, jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, igényesség
Előny:
  • Tervezői jogosultság: KÉ-K, KÉA

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési - és előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő (Törzsidő 9-14 óráig)
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Összetartó, támogató, innovatív csapat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök

Munkavégzés helye:

Budapest