HRCV Kft.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye: Győr- Árkád

Forgalom irányító (egyszerűsített foglalkoztatás)

Egyszerűsített foglalkoztatás keretében keresünk munkatársakat kereskedelmi partnercégünk számára. Várjuk jelentkezését felnőtt munkavállalóknak, illetve nappali / esti / levelezős diákoknak egyaránt.

Feladatok:

    Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársakat:

    Forgalom irányítás ( vásárlók útbaigazítása a megfelelő kasszához )

Az álláshoz tartozó elvárások:

    -Minimum Általános iskolai végzettség
    -Csapatban való munkavégzés
    -Felelősségteljes, megbízható munkavégzés

    -Hétfőtől Vasárnapig tartó munkarend (heti 4-5 nap vállalása szükséges)

Amit kínálunk:

    -Nettó 1200 Ft órabér
    -Folyamatos munkavégzés
    -Közvetlen kollégák
    -Egyszerűsített foglalkoztatásban történő bejelentés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9022 Győr