Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
PROSTEEL HUNGARY Kft.

Élelmiszeripari, járműipari alkatrészek, berendezések és azok komponensei gyártásával foglalkozó vállalat felvessz

Forgácsoló üzemvezető munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

    -Kis létszámú kb. 20 fős forgácsoló üzem vezetése

    -Termelési folyamatok gazdaságosságának biztosítása

    -Munkafolyamatok megszervezése

    -Termelési célkítűzések határiődőre való elkészítése

    -Technológiák készítése, ellenőrzése

    -Gyártási ajánlatok készítése

    -Termelőgépek karbantartásának felügyelet-

    -Kooperáció az előkészitéssel, társüzemekkel és az alvállalkozókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    -Felsőfokú szakirányú ( gépész-vagy műszaki mérnöki diploma) végzettség

    -Vezetés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat

    -Vezetői kvalitások

    -Önálló, felelőségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    -Rajzoló-és tervező programok ismerete

    -Angol vagy német nyelvtudás

    -SAP ismeret

Amit kínálunk:

    -Hosszútávú, biztos munkalehetőség

    -Változatos, kihívást jelentő feladatok

    -Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Termelésirányítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1211, Budapest Színesfém út 15.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltete érdeklődését, úgy küldje el fényképes, részletes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelöléséval a megadott e-mail címre.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Forgácsoló üzemvezető munkatársat
  • Hirdető cég: PROSTEEL HUNGARY Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: -Kis létszámú kb. 20 fős forgácsoló üzem vezetése-Termelési folyamatok gazdaságosságának biztosítása-Munkafolyamatok megszervezése-Termelési célkítűzések határiődőre való elkészítése-Technológiák készítése, ellenőrzése-Gyártási ajánlatok készítése-Termelőgépek karbantartásának felügyelet--Kooperáció az előkészitéssel, társüzemekkel és az alvállalkozókkal
  • Elvárások: -Felsőfokú szakirányú ( gépész-vagy műszaki mérnöki diploma) végzettség-Vezetés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat-Vezetői kvalitások-Önálló, felelőségteljes munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-07
Állás, munka még: PROSTEEL HUNGARY Kft.>