REDEL Elektronika Kft.

Forgácsoló üzemi minőségellenőr

Jelentkezést önéletrajzzal bérigény megjelölésével.

Főbb feladatok, munkák:

A svájci tulajdonú REDEL Elektronika Kft az alábbi pozícióba keres munkatársat:
Forgácsoló üzemi Minőségellenőr
Feladatok:
  • A legyártott termékek minőségének ellenőrzése, a végellenőrzéshez szükséges mintavételezés elvégzése, illetve gyártás közbeni minőségellenőrzés
  • A termékek és alapanyagok szabványi megfelelőségének igazolása ellenőrző mérésekkel
  • A selejtes vagy eltérő termékek elkülönítése, kiszűrése, megjelölése
  • A mérőeszközök tisztítása, állagának megőrzése, tárolása és ellenőrzése.
  • Megbizonyosodni arról, hogy a gépbeállítók/gépkezelők/operátorok elvégzik-e a szükséges méréseket
  • Oktatások, tréningek tartása gépbeállítók/gépkezelők/operátorok felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Dimenzionális mérések végzésében szerzett gyakorlat (mikrométer, mérő mikroszkóp, passzaméter, mérőprojektor, stb.)
  • Vizuális ellenőrzésben szerzett gyakorlat
  • Műszaki rajz ismeret
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Minőségorientált szemlélet
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Forgácsolt alkatrészek minőségellenőrzésében szerzett tapasztalat
  • 3D-s mérőgép ismerete és programozásban való jártasság
  • ISO Belső Auditori képesítés
  • Angol, vagy francia nyelvtudás
  • Jó kapcsolatteremtő, problémamegoldó és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Kiváló munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Céges üdülés, üdültetés, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1201 Budapest, Nagysándor József utca 6.

Önéletrajz.