A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.
Magyarország nyugati régiójának egyik legnagyobb munkáltatójaként szombathelyi csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Forgácsoló

Referencia kód: PR

Főbb feladatok:

  • a forgácsolás területén lévő termelőgépek kezelése és azok átszerelése
  • a legyártott munkadarabok előírások szerinti ellenőrzése
  • műszaki rajzokon meghatározott paraméterek mérése és ezek dokumentálása
  • szerszámkorrekciók elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség, forgácsoló végzettség előny
  • precíz, önálló munkavégzés
  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • mérőeszközök használata, műszaki jelölések ismerete
  • többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes munkabér és kiemelt műszakpótlék
  • vállalati bónusz
  • Cafeteria juttatás
  • munkatársi kedvezmények
  • kedvezményes étkezési és ingyenes sportolási lehetőség
  • ingyenes szerződéses buszjáratok.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szombathely, 9700 Zanati út 31.

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk, hogy személyesen megismerhessük!

Ha bármilyen kérdése van, forduljon a HR osztályhoz:
+36 80/180-093

Schaeffler Savaria Kft.
Zanati út 31.
Szombathely
9700