FISCHER & LENZ GROUP KFT.

Forgácsoló, CNC marós - programozó

(Balatonlelle)
Cégünkhöz keresünk pár profit, hogy nőjön a profit!

    CNC marós - programozó, illetve forgácsoló - marós - köszörűs kollégákat keresünk! Gyakorlattal rendelkezők, és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

    Cégünk egyedi alkatrészek, gépek, készülékek tervezésével, gyártásával foglalkozó családi vállalat.

Feladatok:

  • Alkatrészek gyártása műhelyrajz szerint,
  • Szerszámok kiválasztása, mérőeszközök használata;
  • Felelősségvállalás az elkészült alkatrészek minőségéért,
  • Együttműködés a műhelyben található más forgácsoló szakmákkal.

CNC részen:

  • CNC marógépek kezelése, beállítása, üzemeltetése
  • CNC megmunkáló programok és műszaki rajzok értelmezése;
  • Beilleszkedés után a CNC programok önálló elkészítése,

    Marós – Köszörűs részen: gépkezelés, egyszerű és összetettebb feladatok

Elvárások:

  • CNC forgácsoló, vagy gépi forgácsoló, vagy technikus szakmai végzettség
  • Műszaki rajzolvasási készség.
  • Precíz, megbízható személyiség, együttműködő munkatárs

Előny:

  • Tapasztalat egyedi és kis sorozatok gyártásában,
  • Hagyományos és/vagy CNC marás területen szerzett tapasztalat.
  • Solid Edge és EdgeCam programok ismerete, tanulására képesség

Amit kínálunk:

  • Tudás, teljesítmény és minőség szerinti fizetés;
  • Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzési lehetőség;
  • Felelősségteljes, precizitást igénylő munkakör;
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Munkába járás és lakhatás támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Balatonlelle

Havi nettó fizetési keret:

210 000 - 340 000HUF

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

TEL: +3620 9818267