Nemzetközi ügyfelünk műlencsék szakértője. Az alábbi munkakörbe várják kollégák jelentkezését:

Forgácsoló

Amik a feladataid lesznek:

  • Lencse előállítása a meghatározott teljesítménymutatóknak megfelelően
  • Szemlencsék marása és esztergálása, a hozzátartozó műveletek elvégzése
  • A szükséges ellenőrzési, ragasztási, leoldási, tisztítási és dokumentálási műveletek elvégzése
  • Szükség esetén a korrekciós beállítások elvégzése
  • Az elsődleges műveletek és a kapcsolódó segédfolyamatok elvégzéséhez szükséges munkautasítások teljes körű ismerete, értése és betartása
  • A szükséges nyomtatványok ismerete, értése
  • Az adott területre vonatkozó higiénés, beöltözési szabályok ismerete, betartása
  • Egyéb, a szakmai vezető által kijelölt munkakörhöz kapcsolódó feladatok

Amit kérünk:

  • Hétfőtől péntekig tartó, 3 műszakos munkarend vállalása
  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú informatikai ismeret
  • Ismerd a CNC vezérlésű eszterga- és marógép működését, kezelését és karbantartását
  • Műszaki affinitás
  • Monotónia tűrés
  • Precizitás

Ajánlatunk:

  • Cateferia (Szép kártya, nettó 33.000 forint)
  • Egészség-, élet-, balesetbiztosítás
  • Óvodai és bölcsődei támogatás
  • Sportkártya
  • Teljesítménybónusz
  • Vállalati események, pozitív hangulat
  • Munkába járás támogatása (autóval nettó 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén a bérlet 100%-a)
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Iskolakezdési támogatás (nettó 30.000 forint / év / gyermek)
  • hétfőtől péntekig tartó 3 műszakos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Zsámbék

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.