Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

FORGÁCSOLÁSI ÜZEMVEZETŐ

(HF 12-8141)

pozícióba.

Feladat:

  • Forgácsolási terület vezetése,
  • Kapacitások, beruházások tervezése, dokumentációinak megőrzése,
  • A futó termelés irányítása, új termékek bevezetése, ehhez szerszámigények, szükségletek meghatározása,
  • Új gyártási technológiák bevezetése és továbbfejlesztése,
  • Üzemi dolgozók fejlesztése, oktatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Gyártásban szerzett több éves tapasztalat(forgácsolási területen),
  • Vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér mellett éves bónusz,
  • Előrelépési lehetőség felsővezetői pozícióba,
  • Albérlet támogatás,
  • Ingyenes nyelvtanulási, sportolási és kulturális lehetőségek.

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés helye: Vas megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 12-8141”-as referenciaszám feltüntetésével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: HumanField Tanácsadó Iroda>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Forgácsolási üzemvezető (HF 12-8141)
  • Rövid pozíció név: Üzemvezető
  • Hirdető cég: HumanField Tanácsadó Iroda
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Vas megye
  • Feladatok: Forgácsolási terület vezetése, Kapacitások, beruházások tervezése, dokumentációinak megőrzése, A futó termelés irányítása, új termékek bevezetése, ehhez szerszámigények, szükségletek meghatározása, Új gyártási technológiák bevezetése és továbbfejlesztése, Üzemi dolgozók fejlesztése, oktatása.
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség, Gyártásban szerzett több éves tapasztalat(forgácsolási területen), Vezetői tapasztalat, Aktív angol VAGY német nyelvtudás.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.20