Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
KNORR-BREMSE Hungária Kft.
A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

FORGÁCSOLÁSI OPERÁTOR

munkatársakat keresünk folyamatosan bővülő csapatunkban azonnali belépéssel

Feladatok:

  • Forgácsoló gépek kezelése, kiszolgálása.
  • Gyártási megrendelésben szereplő alkatrészek legyártása az előírt utasítások alapján.
  • Munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján.
  • Alkatrészek sorjázási, mosási feladatainak ellátása.
  • Autonóm karbantartási feladatok elvégzése.
  • Munkahelyi 5S fenntartása.
  • Problémák, eltérések jelentése a közvetlen felettes részére.

Elvárások:

  • Forgácsolási gépkezelői tapasztalat: marás, esztergálás és/vagy műszaki szakirányú végzettség: CNC- maró, esztergályos
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Emelőgép-kezelő OKJ szakképesítés (kivéve targonca)
  • MS Windows, MS Office felhasználói ismerete
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások
  • Teljesítményprémium, jelenléti prémium
  • Ingyenes szálláslehetőség a 80 km-nél távolabbról érkezőknek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1238 Helsinki út 105.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Forgácsolási operátor
  • Hirdető cég: KNORR-BREMSE Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXIII. kerület
  • Feladatok: Forgácsoló gépek kezelése, kiszolgálása. Gyártási megrendelésben szereplő alkatrészek legyártása az előírt utasítások alapján. Munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján. Alkatrészek sorjázási, mosási feladatainak ellátása. Autonóm karbantartási feladatok elvégzése. Munkahelyi 5S fenntartása. Problémák, eltérések jelentése a közvetlen felettes részére.
  • Elvárások: Forgácsolási gépkezelői tapasztalat: marás, esztergálás és/vagy műszaki szakirányú végzettség: CNC- maró, esztergályos Műszaki rajzolvasási készség 3 műszakos munkarend vállalása
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2018-02-21
Állás, munka még: KNORR-BREMSE Hungária Kft.>