Soroksári partnercégünk gyártó egységébe keressük szakmai fejlődési- és előrelépési lehetőség mellett, tiszta környezetbe, kiemelkedő alapbérrel és egyéb juttatásokkal, bónuszokkal, cafeteriaval új munkatársainkat:

Forgácsolási gépkezelő

munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • Forgácsoló gépek kezelése, kiszolgálása
  • Gyártási megrendelésben szereplő alkatrészek legyártása az előírt utasítások alapján
  • Munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján
  • Alkatrészek sorjázási, mosási feladatainak ellátása
  • Autonóm karbantartási feladatok elvégzése
  • Munkahelyi 5S fenntartása
  • Problémák, eltérések jelentése a közvetlen felettes részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Forgácsolási gépkezelői tapasztalat (legalább 1 év): marás és műszaki szakirányú végzettség: CNC- maró, esztergályos
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Emelőgép-kezelő OKJ szakképesítés (kivéve targonca)
  • MS Windows, MS Office felhasználói ismerete
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Vonzó alapbér és széleskörű béren kívüli juttatások (teljesítményprémium, jelenléti prémium)
  • 50%-os műszakpótlék 18.00-06.00-ig
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Modern géppark és korszerű feltételrendszer
  • Előre lépés, belső karrier program

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

XXIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.