KNORR-BREMSE Hungária Kft.
A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Forgácsolási gépbeállító

Feladatok:

  • Forgácsoló gépek kezelése, kiszolgálása, beállítása
  • Hatékony átállás másik munkadarabra vagy szériára
  • Gyártási megrendelésben szereplő alkatrész legyártása az előírt utasítások alapján
  • Munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján
  • Autonóm karbantartási feladatok elvégzése
  • Munkahelyi 5S fenntartása
  • Problémák, eltérések jelentése a közvetlen felettes részére

Munkakör betöltésének feltételei:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki szakirányú végzettség: CNC maró, - esztergályos és / vagy min. 3 év forgácsolási gépbeállítói tapasztalat
  • Minimum 3-5 év beállítói tapasztalat nagy megmunkáló központon (NBH)
  • Legalább 4 tengelyes gépen tapasztalat
  • Simens 840D vezérlő ismeret
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Windows, MS Office felhasználói ismeret
  • korrekciózások, szériaváltások elvégzése
  • 0 pont felvétel

Előny:

  • Emelőgép-kezelő (kivéve targonca) OKJ szakképesítés
  • SAP ismeret

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Teljesítményprémium, jelenléti prémium

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.