EDIMART Tolmács- és Fordítóiroda Kft.
Bővülő csapatunkba

Fordítóirodai projektmenedzser

munkatársat keresünk.

Az EDIMART a magyar és nemzetközi közép- és nagyvállalatok igényeire fókuszáló, professzionális nyelvi szolgáltató. Tolmácsolunk, fordítunk, lokalizálunk, mindezt az élvonalban, profi csapattal, több mint 50 nyelven. Globális nyelvi szolgáltatásaink segítenek, hogy a nemzetközi piacra lépéskor megbízóink termékei és szolgáltatásai tökéletesen megfeleljenek a helyi nyelvi, gazdasági és kulturális elvárásoknak egyaránt. A folyamatos fejlődés a lételemünk, a legújabb nemzetközi trendek nyújtotta lépéselőnyt állítjuk megbízóink szolgálatába.

Főbb feladatok, munkák:

A feladatokról…
  • fordítási, lokalizálási projektek teljes körű szervezése és menedzselése
  • fordítások előkészítése és menedzselése memoqban
  • kapcsolattartás magyar és nemzetközi ügyfelekkel és fordítókkal
  • együttműködés az iroda többi munkatársával
  • projektekhez kötődő adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • •felsőfokú végzettség
  • •érdeklődés a nyelvipar iránt
  • •aktív, tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • •jó problémamegoldó- és szervezőkészség
  • •jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • •precíz, de tempós munkavégzés
  • •önállóság, terhelhetőség
  • •kíváncsiság, igényesség
  • •nyitott, barátságos személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyt jelent:
  • szakfordítói végzettség
  • fordítóirodai tapasztalat
  • CAT eszközök legalább felhasználói szintű ismerete (MemoQ stb.)
  • IT affinitás
  • további nyelvismeret, főleg német

Amit kínálunk:

Jelentkezz hozzánk, ha váltanál a fordítóiparon belül vagy épp megértél arra, hogy ebben az izgalmas iparágban kipróbáld magad. Soknyelvű lokalizálási és fordítási projektek teljes körű megszervezése vár rád, a tervezéstől a kapcsolattartásig, mindezt egy fiatal, jó fej csapat tagjaként. Az új munkatársunkra személyre szabott továbbképzés és érdekesebbnél érdekesebb kihívások várnak. Mi vár rád az Edimartnál?

  • folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség Magyarország egyik legismertebb nyelvi szolgáltatójánál fiatalos, összetartó, jó hangulatú csapat

  • versenyképes fizetés forgalmi jutalékkal

  • karrierlehetőség

  • szép, igényes munkakörnyezet a belváros szívében

  • home office lehetőség

  • jó kávé, irodakutyák

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tolmács, Fordító
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1061 Budapest, Király utca 14.

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk.