CCC online webshopja

Lengyel – magyar fordító

Munkavégzés helye: Magyarország egész területe

Elvárásaink

  • Az egész ország területéről, otthonról végezhető munka
  • Határidők betartása, biztosítva a fordítási munkák folytonosságát
  • Önuralom, türelem
  • Megfelelő internet kapcsolat
  • Kiváló magyar, lengyel nyelvismeret és helyesírás
  • Pontos és gyors fordítási képesség
  • Google Sheets fordítások kezelése

Feladatok

  • Fordítási feladatok elvégzése önállóan
  • Marketing anyagok fordítás lengyelről magyar nyelvre

Ajánlatunk

  • Otthonról végezhető munka (számítógépet biztosítunk)
  • Biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Versenyképes fizetés

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérlek, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzod, fizetési igényed megjelölésével.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tolmács, Fordító

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Lengyel (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Magyar (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető