STAR Hungary Fordítóiroda
a világ 31 országát átfogó, svájci székhelyű STAR-csoport magyar tagja.

Szeretnél biztos állást egy barátságos, nyugodt csapatban, ahol gyakorolhatod nyelvtudásod, külföldi partnerekkel kommunikálhatsz és szervezői készségeidet is kamatoztathatod? Ha jó a nyelvhelyességed és az időpontok betartása sem jelent különösebb kihívást számodra, akkor TE vagy a mi emberünk!

Légy

FORDÍTÁSI PROJEKTMENEDZSER

csapatunkban, ahol az irodavezető meghallgatja minden kívánságod és a főnök is jó fej!

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és a fordítókkal
  • A fordítási projektek munkafázisainak irányítása és dokumentálása
  • Anyanyelvi lektorálás és kisebb fordítások elvégzése
  • A beérkezett anyagok előkészítése a fordításhoz
  • Egyéb adminisztratív és irodai tevékenységek

Amit kínálunk:

  • Változatos munkakör
  • Rugalmas 8 órás munkaidő
  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés, havi jutalék, cafetéria
  • Sporttevékenység támogatása
  • Nyelvi képzések támogatása
  • Stresszmentes légkör biztosítása
  • Kreatív, oldott, családias légkör egy jól megközelíthető, központi helyen

Elvárások:

  • Felsőfokú (lehetőleg bölcsész) végzettség
  • Kiváló magyar nyelvérzék
  • Német és angol felsőfokú nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, precizitás, jó szervezőkészség
  • Friss diplomás pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Egyéb információ:

Nemdohányzó, állat- és kerékpárbarát, kis létszámú iroda vagyunk a belvárosban.

Egy teszt keretében felmérjük a pályázók nyelvi készségeit és számítógépes ismereteit.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Adminisztráció vezető
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tolmács, Fordító

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével, küldje el Sipos Attila irodavezető részére.