A Frühwald Kft. osztrák tulajdonú építőipari cég. A bécsi székhelyű cég folyamatos bővítése mellett 1992-ben megalakult magyarországi leányvállalata, Frühwald Kft. néven. A cég alapítása óta egy dinamikus, folyamatos fejlesztés indult, amely a mai napig tart. A Frühwald Kft. jelenleg a vezető építőanyag gyártók közé tartozik Magyarországon. A cég 3 telephellyel rendelkezik: Sóskút, Békéscsaba, Újfehértó, és több, mint 100 főt foglalkoztat.

Bővülő csapatunkba keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Főpénztáros / Irodai Adminisztrátor

Főbb feladatok:

  • Vevői megrendelések teljes körű felügyelete és határidőre történő teljesítése
  • A folyamat nyomon követése az ügyviteli rendszerben a megrendelés beérkezésétől a teljesítésig
  • Közúti áruszállítás szervezése, logisztikai feladatok ellátása
  • Raktárkezelési folyamatok támogatása
  • Pénztár kezelése
  • Kapcsolattartás a cég partnereivel, fuvarozókkal
  • Kapcsolódó adminisztratív tevékenység elvégzése (szállítólevelek, számlák nyomtatása, lefűzése…)
  • Telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiegészítő juttatások
  • Stabil céges háttér
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Újfehértó

Fényképes önéletrajzát, kérjük a 'Jelentkezem' gombra kattintva küldje el.