Főmérnök

Profession Services

Hajdú-Bihar megye

Biztosított eszközök
Laptop
Laptop

Generálkivitelezéssel foglalkozó partnerünk magasépítési projektek megvalósításához várja jelentkezőit

Főmérnök

pozícióra!

Munkaköri feladatok, előírások:

  • Az építési feladat végrehajtásának, a kivitelezésnek vezetése
  • Közvetlen kapcsolattartás az ajánlatkérőkkel, tervezőkkel, beszállítókkal
  • Ajánlati költségvetések elkészítése
  • Az ajánlatok megfelelő műszaki tartalmának biztosítása
  • az ajánlatok határidőre történő megküldése a megrendelők felé,
  • A végleges ajánlatok összeállítása minden műszaki és vállalkozási kondíció kidolgozásával
  • Szerződéskötés előkészítése, projektindítás
  • Versenyképes ajánlatok elkészítésében való részvétel belső és külső határidők
  • betartásával
  • Alternatív műszaki megoldások kidolgozása
  • Cég képviselete munkaterület átadáson, projekt átadón, sajtótájékoztatón
  • Közbeszerzések előkészítésében és egyeztetésében való aktív részvétel
  • Ártükrök bekérése előkészítőktől, árversenyeztetés
  • Projektvezetők, építésvezetők és előkészítők munkájának összehangolása és ellenőrzése
  • Munkahelyi kiegyensúlyozott légkör megteremtése és ellenőrzése
  • Kivitelezések komplex irányítása és ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú építészmérnöki végzettség
  • Építési munkák kivitelezésében való legalább 3 év szakmai tapasztalat, (magasépítés, vízépítés, közlekedésépítés)
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultságok közül legalább egy jogosultság megléte: MV-É; MV-KÉ, MV-ÉG, MV-ÉV
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság; önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, határozottság
  • jó kommunikációs képesség, csapatszellem
  • jó szervezőkészség, együttműködési készség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Régión belül kiemelkedő fizetés
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Laptop, mobiltelefon
  • Alapbéren felül, havi teljesítmény alapú mozgó bér
  • Éves prémium
  • Igényes munkahelyi környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
Főmérnök