Országos Vízügyi Főigazgatóság
  • Az Országos Vízügyi Főigazgatóság a belügyminiszter által irányított, önállóan működő és gazdálkodó központi költségvetési szerv. Szakembergárdájának jelentős részét továbbra is az egyes vízügyi szakmák képviselői és a vízügyi projektek lebonyolítását ellátó projektiroda munkatársai adják, kiknek tevékenységét természetesen a szokásos háttérfunkcióban dolgozó kollégák támogatják. Így a mérnöktől és a hidrológustól kezdve a közgazdászon át az informatikusig számos szakma és szakterület együttműködése biztosítja a Főigazgatóság tevékenységének kereteit.

  • Folyó- és tógazdálkodási referens

    Főbb feladatok, munkák:

      • A vízügyi ágazat folyógazdálkodási feladatainak szakmai felügyelete,
      • Felügyeleti szervek felé történő adatszolgáltatások elkészítése,
      • Fejlesztési feladatokkal kapcsolatos felmérések és előterjesztések elkészítése,
      • EU-s projektekben való műszaki felügyelet,
      • Az Országos Műszaki Irányító Törzs (OMIT) ügyeleti feladatainak ellátása,
      • Szakterületi szabályzók elkészítésében történő közreműködés, jogszabály és szerződéstervezetek véleményezése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • felsőfokú (BSc/MSc) műszaki végzettség, építőmérnöki végzettség,
      • legalább 3 éves szakmai gyakorlat elsősorban műszaki/építési szakmai szakterületen,
      • magas szintű számítógépes ismeretek: Windows, Word, Excel, PowerPoint,
      • magyar állampolgárság,
      • cselekvőképesség.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • folyógazdálkodási szakterületen végzett tevékenység,
      • bármely folyógazdálkodási, folyószabályozási területen szerzett szakvizsga
      • B-kategóriára érvényes vezetői engedély, vezetési gyakorlat,
      • jó kommunikációs képesség,
      • terhelhetőség, pontosság, rugalmasság, megbízhatóság,
      • központi költségvetési/államigazgatási szervnél szerzett minimum 2 év szakmai gyakorlat.
      • nyelvvizsga.

    Amit kínálunk:

      Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvényben és a 391/2017. (XII. 13.) Korm. rendeletben foglaltak az irányadók.

    Állás, munka területe(i):

    • Közigazgatás
    • Közalkalmazott
    • Mérnök
    • Építőmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1012 Budapest, Márvány utca 1d.

    • fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz, motivációs levél
    • iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok másolata,
    • amennyiben a pályázó a pályázatot elnyeri, szükséges 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány eredeti példányának benyújtása,
    • nyilatkozat, hogy a pályázat dokumentumait a bírálók megismerhetik.