Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Stadler Rail Csoport olyan nemzetközi, független vasúti járműgyártó vállalat, amely csúcsminőségű termékeivel a regionális, elővárosi és városi gyorsvasúti közlekedésre, valamint a könnyű városi vasúti és villamos szegmensekre koncentrál. A Csoport szolnoki munkavégzésre keres új munkatársat HR csapatának bővítéséhez a következő munkakörbe:

Folyamattervező

Feladatok:

    • Standard eljárások és technológiák meghatározása
    • Technológia optimalizálása a szűk keresztmetszetre
    • Az értékteremtési folyamat optimalizálása (nullhiba koncepció, átállási idő csökkentése)
    • Gyártási folyamat tervezése (taktidő számítás és ütemezés)
    • Munkautasítások, technológiai dokumentáció elkészítése, változások menedzselése
    • Folyamatoptimalizáló intézkedések kidolgozása és bevezetése
    • Értékáram-orientált gyártószervezet fejlesztése
    • A gyártási folyamatokhoz szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése és fejlesztése
    • Projektek, javasolt technológiai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése

Elvárások:

    • Minimum középfokú műszaki vagy felsőfokú gépészmérnöki / Lean szakirányú végzettség
    • Technológiában és gyártás előkészítésben szerzett több éves tapasztalat
    • Jó műszakirajz-olvasási ismeretek
    • REFA időanalízis rendszer ismerete
    • Lean gyakorlati ismeretek
    • Aktív kommunikációképes németnyelv-tudás szóban és írásban
    • Kiváló szervező- és kommunikációs készség, rendszerszemlélet
    • Határozott és proaktív attitűd
    • Rugalmasság, önállóság
    • Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

    • Termelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    Versenyképes javadalmazási csomag az alapbéren felüli plusz juttatásokkal, innovatív, svájci kultúrájú modern és tiszta munkakörnyezet, kiemelkedő munkabiztonság és egészségvédelem, lehetőség a további egyéni fejlődésre!

    Juttatási csomagunk főbb plusz elemei közt szerepel:
    • Széleskörű cafeteria rendszer kiemelkedő havi keretösszeggel
    • Teljesítményprémium
    • Jelenléti prémium
    • Magán egészségbiztosítás
    • Egyéb egészségmegőrző- és sportszolgáltatások
    • Színvonalas üzemi étterem kedvező étkezési lehetőséggel

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Gyártás technikus
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szolnok

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Stadler Szolnok Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Folyamattervező
  • Rövid pozíció név: Folyamatszervező
  • Hirdető cég: Stadler Szolnok Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Szolnok
  • Feladatok: Standard eljárások és technológiák meghatározása Technológia optimalizálása a szűk keresztmetszetre Az értékteremtési folyamat optimalizálása (nullhiba koncepció, átállási idő csökkentése) Gyártási folyamat tervezése (taktidő számítás és ütemezés) Munkautasítások, technológiai dokumentáció elkészítése, változások menedzselése Folyamatoptimalizáló intézkedések kidolgozása és bevezetése Értékáram-orientált gyártószervezet fejlesztése A gyártási folyamatokhoz szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése és fejlesztése Projektek, javasolt technológiai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése
  • Elvárások: Minimum középfokú műszaki vagy felsőfokú gépészmérnöki / Lean szakirányú végzettség Technológiában és gyártás előkészítésben szerzett több éves tapasztalat Jó műszakirajz-olvasási ismeretek REFA időanalízis rendszer ismerete Lean gyakorlati ismeretek Aktív kommunikációképes németnyelv-tudás szóban és írásban Kiváló szervező- és kommunikációs készség, rendszerszemlélet Határozott és proaktív attitűd Rugalmasság, önállóság Jó problémamegoldó készség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.18