Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Stadler Rail Csoport olyan nemzetközi, független vasúti járműgyártó vállalat, amely csúcsminőségű termékeivel a regionális, elővárosi és városi gyorsvasúti közlekedésre, valamint a könnyű városi vasúti és villamos szegmensekre koncentrál. A Csoport szolnoki munkavégzésre keres új munkatársat a következő munkakörbe:

Folyamattervező

Feladatok:

    • Standard eljárások és technológiák meghatározása
    • Technológia optimalizálása a szűk keresztmetszetre
    • Az értékteremtési folyamat optimalizálása (nullhiba koncepció, átállási idő csökkentése)
    • Gyártási folyamat tervezése (taktidő és normaidő számítás és ütemezés)
    • Munkautasítások, technológiai dokumentáció elkészítése, változások menedzselése
    • Folyamatoptimalizáló intézkedések kidolgozása és bevezetése
    • Értékáram-orientált gyártószervezet fejlesztése
    • A gyártási folyamatokhoz szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése és fejlesztése
    • Projektek, javasolt technológiai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése

Elvárások:

    • Felsőfokú műszaki / Lean szakirányú végzettség
    • Technológiában és gyártás előkészítésben szerzett több éves tapasztalat
    • Jó műszakirajz-olvasási ismeretek
    • REFA időanalízis rendszer ismerete
    • Lean gyakorlati ismeretek
    • Aktív kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
    • Kiváló szervező- és kommunikációs készség, rendszerszemlélet
    • Határozott és proaktív attitűd
    • Rugalmasság, önállóság
    • Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

    • Termelésben szerzett tapasztalat
    • Gépészmérnöki végzettség

Amit kínálunk:

    Versenyképes javadalmazási csomag az alapbéren felüli plusz juttatásokkal, innovatív, svájci kultúrájú modern és tiszta munkakörnyezet, kiemelkedő munkabiztonság és egészségvédelem, lehetőség a további egyéni fejlődésre!

    Juttatási csomagunk főbb plusz elemei közt szerepel:
    • Széleskörű cafeteria rendszer kiemelkedő havi keretösszeggel
    • Teljesítményprémium
    • Jelenléti prémium
    • Magán egészségbiztosítás
    • Egyéb egészségmegőrző- és sportszolgáltatások
    • Színvonalas üzemi étterem kedvező étkezési lehetőséggel

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szolnok

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Stadler Szolnok Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Folyamattervező
  • Rövid pozíció név: Folyamattervező mérnök
  • Hirdető cég: Stadler Szolnok Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Szolnok
  • Feladatok: Standard eljárások és technológiák meghatározása Technológia optimalizálása a szűk keresztmetszetre Az értékteremtési folyamat optimalizálása (nullhiba koncepció, átállási idő csökkentése) Gyártási folyamat tervezése (taktidő és normaidő számítás és ütemezés) Munkautasítások, technológiai dokumentáció elkészítése, változások menedzselése Folyamatoptimalizáló intézkedések kidolgozása és bevezetése Értékáram-orientált gyártószervezet fejlesztése A gyártási folyamatokhoz szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése és fejlesztése Projektek, javasolt technológiai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki / Lean szakirányú végzettség Technológiában és gyártás előkészítésben szerzett több éves tapasztalat Jó műszakirajz-olvasási ismeretek REFA időanalízis rendszer ismerete Lean gyakorlati ismeretek Aktív kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban Kiváló szervező- és kommunikációs készség, rendszerszemlélet Határozott és proaktív attitűd Rugalmasság, önállóság Jó problémamegoldó készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.03.20