Állami tulajdonban lévő cégünk 1992 óta működik, és mostanra már több, mint 300 fős szakértői csapattal dolgozunk. A magyar közigazgatás számára biztosítunk kiemelt IT-szolgáltatásokat: informatikai rendszerekkel kapcsolatos szoftverfejlesztés, szoftvertámogatás, infrastruktúra-üzemeltetés, tanácsadás, igénykezelés. Jelentős szerepet töltünk be az ország egyik legnagyobb adattárház fejlesztésében és üzemeltetésében.

Olyan lelkes szenior kolléga jelentkezését várjuk, aki szívesen csatlakozna egy innovatív értékteremtő csapathoz. Amit mi biztosítunk: olyan fejlődési lehetőség, amely során részese lehetsz a vállalati stratégia célkitűzéseinek teljesüléséhez.

Új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Folyamatszervező

LEENDŐ MNKAVÁLALLÓ FELADATAI LESZNEK:

  • a Társaság belső szabályozási rendszerének, folyamatának működtetése, koordinálása,
  • folyamatgazdák tevékenységének koordinálása, minőségbiztosítása, mentorálása
  • egyedi folyamatok felmérése, kialakítása, bevezetése, meglévő folyamatok nyomon követése, optimalizálása,
  • projektek munkájának szabályozás-módszertani támogatása,
  • folyamatmenedzsment szabályzat, folyamat-katalógus naprakészen tartása,
  • teljes körű szabályozási szakértői támogatás biztosítása a Társaság szervezeti egységei részére
  • folyamatfelmérési tervek összeállításának támogatása,
  • folyamatmenedzsment oktatások megtartása

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább 3 év folyamatmenedzsment területen szerzett tapasztalat
  • folyamat modellező eszköz használatában szerzett tapasztalat,
  • MS Office programok ismerete felhasználói szinten,
  • kreativitás és rugalmasság, koordinációs- szervezési készség,
  • folyamatorientált látásmód,
  • proaktivitás, nyitottság, és kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt,
  • gyakorlatias, problémamegoldás-orientált gondolkodású,
  • képes csapatban dolgozni, meggyőzően érvelni,

ELŐNY:

  • Bizagi Modeler rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • nagyvállalatnál szerzett munkatapasztalat,
  • IT szektor ismerete,

AMIT KÍNÁLUNK:

  • folyamatos fejlődési lehetőség,
  • színvonalas/változatos szakmai feladatok,
  • izgalmas projektek,
  • versenyképes bérezés es juttatások,

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Rendszertervező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület