A Budapesti Metropolitan Egyetem
Magyarország legnagyobb magánegyeteme

pályázatot hirdet

FOLYAMATSZABÁLYOZÓ szakértő

munkakör betöltésére az Ügyfélszolgálati és Tanulmányi Igazgatósága.

Az új munkatársunk főbb feladatai:

  • a hallgatók teljes körű tanulmányi adminisztrációjához kapcsolódó folyamatok kialakítása, együttműködés kapcsolódó területekkel az egyetemi szintű szabályzatok kialakításában
  • jogszabályi, és Hallgatói Követelményrendszer változások a követése, folyamatok módosítása, dokumentációk frissítése,
  • a folyamatok és a hallgatók felé történő kommunikáció jogi megfelelősségének biztosítása,
  • oktatási anyagok, rövid ismertetők késztése, tudásbázis szerkesztői feladatok.

Az ideális jelöltünk:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Min. 2 éves releváns munkatapasztalata van
  • Analitikus a gondolkodásmódja
  • Kiváló szervező,- és kommunikációs képességgel bír
  • Konszenzusos megoldásokra törekszik
  • Felelősségteljes, határozott személyiség
  • Magabiztosan használja az MS Office programokat

Előnyt jelent:

  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Jogi, szabályozói környezetben szerzett jártasság
  • ISO minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Neptun tanulmányi rendszer ismerete

    Munkaidő: Heti 40 óra

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1148 Nagy Lajos Király útja 1-9.

Amennyiben szívesen dolgoznál a csapatunkban, kérjük, küldd el önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével, a 'Jelentkezem' gombra kattintva.