A XOMOX Magyarország Kft., mint az amerikai CRANE Co. vállalatcsoport integrált része több mint 20 éve gyárt
Magyarországon olyan ipari szerelvényeket, csapokat melyek a vegyipari, gyógyszeripari és energetikai
alkalmazások minőségi követelményeinek magas szintű kielégítésére alkalmasak.
Székesfehérvári telephelyünkön a következő pozíció betöltésére keresünk új munkatársat:

Folyamatmérnök

Feladatok:

  • • A termelés támogatása a gyártási problémák megoldásában, gyártási folyamatok ellenőrzése, szabályozása
  • • Részvétel folyamatfejlesztő és javító intézkedések kidolgozásában, megvalósításában
  • • Műszaki dokumentáció, specifikáció készítése, árajánlatok kérése, azok kiértékelése, döntések, illetve
  • megrendelési igénylők és szerződések előkészítése
  • A beérkezett új eszközök gyártásban történő használatába vételéhez szükséges feladatok ellátása
  • Új gyártási folyamatok definiálása és a meglévők folyamatos fejlesztése
  • Gyártósorok átalakításának megtervezése és koordinálása
  • Gyártási (folyamat, berendezés) dokumentáció készítése és folyamatos aktualizálása, layout tervezés
  • Beszállítókkal történő együttműködés támogatása, nyomon követése, projektmanagement
  • Részvétel a reklamációk kivizsgálásában és a szükséges javító intézkedések bevezetésében
  • Mérnökségi projektekben történő aktív részvétel, azok vezetése

Téged keresünk, ha:

  • Gépészmérnökként végzettséged van
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt
  • Jó szervező készség, problémamegoldó képesség, és analitikus gondolkodás jellemez
  • Kiváló együttműködési és kommunikációs képességgel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Egyedülálló technológia megismerése
  • Nemzetközi projektekben történő aktív részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kreatív környezet
  • Családias hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, 8000 Sóstó Ipari Park, Cseh út 1..

Magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a 'Jelentkezem' gombra kattintva küldheted el.