Vitesco Technologies

Folyamatmérnök

A Vitesco Techologies a fenntartható mobilitás érdekében a korszerű erőátvitel-technológiák vezető nemzetközi fejlesztője és gyártója. Az intelligens rendszerfejlesztésekkel és az elektromos, hibrid és belső égésű járművek alkatrészeivel a Vitesco Technologies tisztává, hatékonnyá és megfizethetővé teszi a mobilitást.  A termékválaszték részei az elektronikus vezérlők, érzékelők és működtető egységek, valamint a kipufogógáz utókezelésének megoldásai. 2018-ban a Vitesco Techologies, a Continental AG divíziója, 7.7 milliárd eurós árbevételt ért el, és világszerte 50 lokáción több mint 40.000 munkavállalót foglalkoztat. A Vitesco Technologies központja a németországi Regensburgban található.

Főbb feladatok, munkák:

A munkakörhöz tartozó feladatok:
- Gyártóeszközök folyamatképességének fenntartása és javítása a minőség és produktivitás biztosítása érdekében
- Gyártógépek folyamatos üzemének biztosítása
- Folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel
- Gyártó berendezések minőségügyi dokumentumainak elkészítése, aktualizálása
- Hibaanalízis és hibaok meghatározása
- Naprakész információáramlás biztosítása, minőségi és gyártási dokumentációk naprakészségének biztosítása
- Minőségügyi előírások gyakorlati megvalósításában való aktív részvétel

Munkaköri elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség, elsősorban gépészmérnök, esetleg mechatronikai vagy villamosmérnök területen
- Minimum 5 év automatizált gyártási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
- PLC programozási ismeret
- SMT gyártási ismeretek
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- MS Office, Inventor felhasználói szintű ismerete
- Kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Automatizálás

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen