Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában. Az 1998-ban alapított gyár ma már a Bosch csoport autóelektronikai divíziójának legnagyobb gyártóközpontja a világon. A hatvani Robert Bosch Elektronika Kft. fő profilja vezérlő elektronikák és szenzorok sorozatgyártása, ezen kívül prémium kategóriájú gépjárművekhez készít műszerfalakat. A Hatvanban gyártott elektronikai berendezések a vezetést biztonságosabbá, kevésbé környezetszennyezővé és kifizetődőbbé teszik. Világszerte már több mint 400 millió hatvani Bosch termékkel szereltek fel gépjárműveket. Több mint 6000 munkatársunk mellett, dinamikusan bővülő csapatunkba kvalifikált munkatársakat keresünk.

Folyamatmérnök video területre (Near-range Camera Systems)

Főbb feladatok, munkák:

  • ► Automatizált sorok működésének biztosítása
    ► Szisztematikus problémák megoldása, elemzése
    ► Gyártási folyamatok fejlesztése (Hibaköltség és sorkihasználtság)
    ► Ütemidő csökkentést célzó optimalizálások
    ► Gyártásban található speciális folyamatok, kamerarendszerek ápolása
    ► Részvétel IPN (Nemzetközi Gyártási Hálózat) projektekben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ► Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, villamosmérnök, műszaki menedzser)
    ► PLC promramozásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
    ► Képfeldolgozó rendszerek (Keyence, Cognex, Ascentics) ismerete
    ► Folyékony angol nyelvtudás
    ► Kiváló problémamegoldó készség
    ► Analitikus gondolkodásmód
    ► Alapos és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása, nemzetközi karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban, versenyképes jövedelem, dolgozói vásárlási kedvezmény Bosch termékekből, élet- és balesetbiztosítás, rendszeres tapasztalatcsere a külföldi telephelyek kollégáival, nyelvtanulási lehetőség. Dolgozóink számára biztosítjuk az attraktív juttatási csomagot, választható széleskörű Cafeteria rendszerrel (munkahelyi melegétkezés-támogatás, SZÉP kártya, Erzsébet-utalvány Plusz kártya (sport, kultúra), lakáshitel törlesztés támogatás). Vállalatunk céges autóbusszal Stadionok buszpályaudvartól az M3-as autópályán 45 perc alatt jól megközelíthető.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Hatvan

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.