Folyamatmérnök [TX-011130]

Stabil hátterű és bővülő gyártó céghez keresünk FOLYAMATMÉRNÖK munkatársat

Munkavégzés helye: Cegléd környéke

Feladatok:

  • Elemezze a rajzokat, a specifikációkat és az ügyfelek igényeit, meghatározza a folyamatok, berendezések és szerszámok követelményeit.
  • Fejleszti és optimalizálja a gyártott termékek munka állomásait.
  • Elemzi a meglévő berendezéseket és ajánlásokat tesz beruházásokra, fejlesztésekre
  • Projektmenedzsment elejétől a lezárásig, beleértve a tervezést, az ütemezést, a költségbecslést és a költségvetés tervezését, a beszerzéseket, a szerződéseket, az építést, az üzembe helyezést, a munkára vonatkozó utasításokat és a projekt lezárását.
  • Összeszerelési folyamatok meghatározása és kidolgozása belső és külső követelmények alapján
  • Fenntartja az összes meglévő és új üzemi dokumentációt, kézikönyvet, rajzokat, munkautasításokat, és az ehhez kapcsolódó berendezéseket / folyamatarchívumokat.
  • Gépbeszállítói ajánlatok és műszaki adatok értékelése
  • A termékfejlesztő csoport támogatása és konzultáció a végtermék összeállításával kapcsolatban A mérőrendszerek elemzése az összeszerelési sorokon.
  • A gép átvételének tervezése és végrehajtása a gépek beszállítójával
  • Alkalmazza a mérnöki elveket; komplex matematikai és mérnöki számításokat végez a gép / folyamat tervezéséhez vagy egyéb technikai kihívásokhoz.

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (gépészmérnök előny)
  • Legalább 2-3 éves gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Tudás és képzés az 5S-ben, a Lean / Six Sigma előny
  • Legalább erős közepes szintű angolnyelv-tudás
  • MS Office ismeretek (Word, Excel, Access)
  • Jogosítvány
  • AutoCAD és ProE / Creo ismeret. Ha kezdő, hajlandó legyen megtanulni.

Amit kínálunk:

  • Kiváló légkör, barátságos környezet, csapatmunka
  • Demokratikus, emberbarát vállalati kultúra
  • Belső fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Bónusz
  • Utazási támogatás
  • Sportolási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Cegléd

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.