Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. szolnoki multinacionális megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Folyamatmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Eszközök, berendezések, alkatrészek tervezése
  • Termékdokumentációk kezelése
  • Tesztek, próbagyártás folyamatának felügyelete és részvétel a kiértékelésben
  • Árajánlatok kérése, azoknak a felülvizsgálata
  • Részvétel az APQP, FMEA és a folyamatterv készítő team munkájában
  • Reklamációk kivizsgálásában való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • AutoCad felhasználói szintű ismerete
  • Projektmunkában szerzett tapasztalat
  • ANGOL és/vagy NÉMET nyelv társalgási szintű ismerete
  • Rugalmasság, műszaki érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Partnerünk hosszú távú lehetőséget kínál, szakmai képzésekkel
  • Fiatal, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Munkavégzés helye:

Szolnok

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Folyamatmérnök
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Szolnok
  • Feladatok: Eszközök, berendezések, alkatrészek tervezése Termékdokumentációk kezelése Tesztek, próbagyártás folyamatának felügyelete és részvétel a kiértékelésben Árajánlatok kérése, azoknak a felülvizsgálata Részvétel az APQP, FMEA és a folyamatterv készítő team munkájában Reklamációk kivizsgálásában való részvétel
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség AutoCad felhasználói szintű ismerete Projektmunkában szerzett tapasztalat ANGOL és/vagy NÉMET nyelv társalgási szintű ismerete Rugalmasság, műszaki érdeklődés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.10