Ha szeretnél egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol a környezetvédelemért tehetsz, a legjobb helyen jársz! Partnercégünk az elektromos autógyártás egyik fő beszállítója, ahol a még világviszonylatban is egyedülállónak számító rézfóliagyártásal foglalkoznak.

Folyamatmérnök

Miért érdemes minket választani?

  • Tapasztalatodhoz illeszkedő fizetéssel várunk!
  • Kiterjedt juttatási csomag:
    • Szép kártya juttatás
    • Utazási támogatás
    • Teljesítménybónusz
  • Nem környei lakos vagy? Semmi probléma, hiszen van albérlettámogatásunk is!
  • Világviszonylatban is egyedülálló technológiákat alkalmazunk: 6-8 mikronos rézfóliagyártással foglalkozunk.
  • Biztos munkalehetőség vár Rád: még a vírus ideje alatt is folyamatosan növekedtünk,
  • Nem mindegy, hogy kikkel töltöd a munkaidőd. Pontosan ezért fontos, hogy egy összetartó csapatba érkezel majd!
  • Kiemelt figyelmet biztosítunk a munkavállalóink fejlődésére: folyamatos képzésekkel, tréningekkel támogatjuk a szakmai fejlődésed;
  • És ami a legfontosabb: szakmailag is kiteljesedhetsz, nálunk nincs két ugyanolyan nap!

Az alábbi feladatok várnak rád a pozícióban:

  • BOM/folyamatszabványok (munkautasítás, ellenőrzési terv) létrehozása, kezelése;
  • Törzsadatok kezelése SAP/MES rendszerekben;
  • Folyamat változáskezelés;
  • Hibajavító projektek (6-sigma, stb. használatával);
  • Termelékenység növelése (Kapacitás)/LRP;
  • Rendszer termeléshez optimalizálása;
  • Rendszerfejlesztés (Karbantartás osztállyal);
  • Új termékek bevezetése tömegtermelésbe;

Te vagy A jelölt, ha:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel a következő szakok valamelyikén: villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök;
  • Legalább középszinten beszélsz angolul;
  • 3 éves szakmai tapasztalatod van gyártó/folyamat/karbantartó mérnöki területen.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Egyedülálló lehetőség, ne maradj le róla! Jelentkezz most!

Profession Services
Környe