A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

Folyamatmérnök / Process Engineer

Főbb feladatok:

  • Meglévő gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása, fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Folyamatdokumentációk elkészítése a Gyártási és Projektmenedzsment Igazgatóságra vonatkozóan
  • Folyamatfejlesztések végrehajtásának koordinálása, layout tervezés
  • Folyamat KPI-ok kialakítása, mérések elemzése
  • Folyamatok standardizálása
  • Lean fejlesztési projektek koordinálása és támogatása
  • Költségcsökkentési és minőségjavító tevékenységek kezdeményezése és koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök)
  • 2-3 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat (folyamatmérnök, Lean mérnök, gyártástámogató mérnök)
  • Minőségbiztosítási szabványismeret ISO 9001:2015
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • Műszaki tervezői programok ismerete (PTC Creo, Eplan)
  • PLM szoftver ismeret (Windchill PLM)
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (QAD Enterprise)
  • Gyakorlat elemző módszerek alkalmazásában (5why, Ishikawa, 6 Sigma)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Prielle Kornélia utca

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.