Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha a szavak helyett a tettekben hiszel, ha számodra fontos, hogy szenvedéllyel és szabadon alkothass, folyamatosan fejlődj és nap mint nap valódi értéket teremthess, nálunk a helyed! Csatlakozz a Pick Szeged Zrt. csapatához.

Folyamatmérnök

A munkakör célja:

    Termelési szervezet támogatása, a LEAN mérnökség tagjaként.

Feladataid lesznek:

  • Szükséges munkaszervezési változtatások, teljesítménykövetelmények meghatározása az üzemi időmérések alapján
  • Feladatkörhöz tartozó területeken a minőségbiztosítási, higiéniai, technológiai és munkabiztonsági előírásoknak megfelelően munkanap tanulmányok készítése, a veszteségidők feltárásához és azok csökkentéséhez
  • Az elkészített teljesítménykövetelményekből az anyagnormák figyelembevételével - összevont gyártmánynormák, valamint gyártmánybérek kidolgozása, azok naprakész nyilvántartása
  • Termelés tervezés előrejelzései alapján a létszám forecastok folyamatos frissítése
  • A technológiában bekövetkezett változások figyelemmel kísérése, a változásokból adódó új teljesítménykövetelményekre javaslatok bevezetésre történő elkészítése
  • Havi hatékonyságvizsgálati táblázatok vizsgálati területre vonatkozó elkészítése és annak folyamatos karbantartása
  • Folyamatfejlesztésekben és a számára kijelölt vállalati projektekben illetve tevékenységi területét érintő szabályzatok kidolgozásában való aktív részvétel.
  • 5S auditokon való részvétel
  • Folyamatfejlesztésekben aktív részvétel, tevékenységi területét érintő szabályzatok kidolgozása, vagy abban való aktív részvétel
  • Folyamatok veszteségeinek feltárása, javaslattétel a megszűntetésére
  • SMED (átállás idő csökkentési) projektekben való részvétel
  • Üzemi VSM készítésében való részvétel, azok alapján fejlesztési projektek végrehajtása

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal

  • Felsőfokú műszaki / élelmiszeripari végzettség
  • LEAN, 5S, Kaizen alapelvek ismerete (gyakorlati alkalmazás előny)
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás
  • REFA ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kreatív gondolkodás, elemzőkészség, precíz, önálló munkavégzés
  • Dinamikus személyiség, jó szervező és motiváló képesség
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • Kereszt funkcionális rendszer szemlélet
  • Néhány éves munkatapasztalat termelési területen, releváns munkakörben (élelmiszeripari cégnél eltöltött idő előny)

    A Pick Szeged Zrt. a térség egyik legnagyobb húskészítmény-gyártó vállalata. Töretlen sikereink közel másfél évszázados tapasztalatunknak, a generációról generációra öröklődő szaktudásnak, valamint a hagyományok és a minőség iránti elkötelezettségünknek köszönhető. Márkáink – a PICK, a HERZ, a FAMÍLIA és a RINGA – saját termékszegmensükben a kiváló minőséget jelentik. A Pick Szeged Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Szeged

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.