A WOCO Ipartechnika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Folyamatmérnök műanyag fröccsöntési területen

Process Engineering Injection Molding

Budapesten a X. kerületben műanyag alkatrészeket gyártunk és szerelünk össze Mercedes, Audi, Volkswagen, Jaguar és más prémium márkák részére.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Új lehetőségek és alternatív módszerek felkutatása, amely hozzájárul a termelékenység növeléséhez, valamint problémák hatékony megoldásához és a gyártási költségek csökkentéséhez
  • Termelési folyamatstandardok, munkautasítások készítése, kezelése,
  • Hibaanalízis, gyökér-ok feltárása, preventív akciók kivitelezése (ISHIKAWA, Pareto)
  • A fröccsöntéshez tartozó gyártó folyamatok folyamatos optimalizálása
  • Fröccsöntő szerszámok bemintázásokkal kapcsolatos folyamatok koordinálása
  • Riportálás és statisztikák készítése a mérnökség vezetőjének

Elvárások az új munkatárs felé:

  • Gépészmérnök/Vegyészmérnök végzettség (főiskolai vagy egyetemi)
  • Német vagy angol nyelv középfokú ismerete
  • Word, Excel, PowerPoint CATIA V5, AUTOCAD
  • LEAN ismeret (5S, Poka-Yoke), PDCA ismeret; OEE ismeret
  • Határozott fellépés, csapatmunkára való képesség
  • Fröccsöntő gépek programozási ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • 0-3 év autóipari tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelv használata
  • Műanyag gyártó technológiák ismerete
  • Lineáris robot programozási ismerete

Mire számíthat partnerünktől:

  • versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • Cafetéria
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat vár téged
  • Nemzetközi, modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, önéletrajzával és motivációs levelével, bérigény megjelölésével adja le jelentkezését.