Bosch Group

Folyamatmérnök MSE4.2

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.

Köszöntünk a Bosch világában.

Az 1998-ban alapított gyár ma már a Bosch csoport autóelektronikai divíziójának legnagyobb gyártóközpontja a világon. A hatvani Robert Bosch Elektronika Kft. fő profilja vezérlő elektronikák, szenzorok, radarok és kamerarendszerek sorozatgyártása. A Hatvanban gyártott elektronikai berendezések a vezetést biztonságosabbá, kevésbé környezetszennyezővé és kifizetődőbbé teszik. Világszerte több százmillió járművet szereltek fel a Bosch hatvani telephelyén készült különféle elektronikákkal. Több mint 6000 munkavállaló mellett, csapatunkba kvalifikált munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához

    ► A folyamat minőségének biztosítása a folyamatra vonatkozó előírások szerint, FMEA elemzések, képességvizsgálatok
    ► A felügyelt folyamatok optimalizálása, javítása
    ► A folyamat és a gépadatok dokumentálása, gyártási utasítások készítése
    ► A gépek hibamentes működésének támogatása
    ► A folyamatokhoz tartozó automatizált gyártógépek felügyelete endmontage területeken
    ► A gyártási területen dolgozó kollégák koordinálása
    ► A folyamathoz tartozó oktatási anyagok összeállítása
    ► Új gyártási folyamatokhoz szükséges gyártógépek követelménylistáinak összeállítása
    ► A lehetséges szállítók gépekre és tartozékokra vonatkozó ajánlatainak értékelése, kiválasztása, a határidők követése
    ► Új berendezések üzembe helyezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mi tesz Téged különlegessé

    ► Gépész-, vagy villamosmérnök végzettség
    ► Kommunikációs szintű angol- és/vagy német nyelvtudás
    ► Minőségbiztosítási technikák ismerete, gép- és folyamatképességvizsgálatok
    ► Csapatmunkára való képesség
    ► Logikus gondolkodás, határozott fellépés
    ► Kitartó, eredményorientált munkavégzés
    ► Tapasztalat a gépek hibakeresésében előny
    ► Automatizálási ismeretek, tapasztalatok folyamatmérnöki, gyártómérnöki területen előny

Amit kínálunk:

  • Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja

    Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása, nemzetközi karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban, élet- és balesetbiztosítás. Rendszeres tapasztalatcsere a külföldi telephelyek kollégáival, nyelvtanulási lehetőség angol vagy német nyelvekből. Sport- és családi rendezvények. Munkatársaink számára biztosítjuk az attraktív juttatási csomagot, választható Cafeteria rendszerrel (készpénz, SZÉP kártya). Vállalatunk céges autóbusszal Budapestről a BOK Sportcsarnoktól és az Örs vezér terétől, valamint a Hatvan környéki településekről jól megközelíthető.

    Váltsd valóra!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Hatvan

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.